Marszałek województwa rozdysponował kolejnych 40 milionów złotych na poprawę gospodarki wodno-ściekowej na wsi. Pieniądze pochodzą z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Dostaną je między innymi gminy: Pasłęk, Rychliki i Tolkmicko.
— Bardzo się cieszę z tych inwestycji, bo większość mieszkańców Warmii i Mazur to mieszkańcy wsi — podkreśla marszałek Jacek Protas. — Dzięki funduszom europejskim polepsza się wizerunek naszego regionu, zmienia się także jakość życia na obszarach wiejskich.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!