Reklama

Młynary Blues Festiwal 2012

03/07/2012 14:13

Miłośnicy bluesa w sobotę (14.07) mogą wybrać się do Młynar. O godz. 19 na scenie amfiteatru w Młynarach rozpocznie się III Młynary Blues Festiwal.

Wystąpią zespoły:
- Łukasz Gorczyca Band (gościnnie Deve Ellis),
- Ścigani,
- Kasa Chorych,
- Blue Sounds.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama