Reklama

Nadchodzą mrozy?

25/11/2019 18:52

Temperatury panujące w ostatnich dniach nie należą do tych przyjemnych. Najchłodniejsze są wieczory, podczas których temperatura spada już poniżej 0. Na ulicach widać, że elblążanie sięgnęli już po czapki i szaliki, ale jak wyglądają prognozy na kolejne dni?

Od wtorku (26.11) do piątku (29.11) temperatura w ciągu dnia będzie utrzymywać się w granicach 5-9 stopni, wieczory i noce również nie powinny być mroźne, bo minimalna temperatura, którą przewidują synoptycy to 1°C. Niestety, od czwartku prognozowane są opady deszczu, które utrzymają się aż do niedzieli.

Weekend (30.11 – 01.12) nie będzie należał do najprzyjemniejszych. Termometry będą wskazywały 3 stopnie w ciągu dnia, nocą temperatura może spaść nawet do – 4 stopni. Opady deszczu towarzyszące ochłodzeniu mogą powodować utrudnienia na drogach.

Kolejne ocieplenie zapowiadane jest dopiero na piątek (6.12), temperatura ma sięgać wówczas 6 stopni. Nie ustąpią jednak opady deszczu, które, według prognoz, będą nam towarzyszyć aż do 10.12.

oprac. kk

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama