Reklama

Napad na sklep przy ul. Moniuszki. Policja zatrzymała podejrzanego

14/11/2012 16:53



Był to już trzeci napad w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Dzisiaj (14 listopada) zamaskowany mężczyzna groził ekspedientkom i żądał pieniędzy w sklepie spożywczym u zbiegu ulic Moniuszki i Królewieckiej

.

— Mężczyzna, grożąc przedmiotem przypominającym broń palną, zażądał wydania pieniędzy z kasy — mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu. — Między ekspedientkami i mężczyzną doszło do szarpaniny. Na to zdarzenie do sklepu wszedł klient. A sprawca uciekł bez łupu.

Napad miał miejsce po godz. 14. Od tamtej pory policjanci szukali sprawcy razem z psami tropiącymi. Po godz. 16 zatrzymali podejrzanego. Okazał się nim 23-letni mężczyzna, który został zatrzymany przy Al. Piłsudskiego. Ma on na swoim koncie kradzieże i włamania. Czy to on był sprawcą napadów? Trwają w tej sprawie czynności dochodzeniowo-śledcze.

Czytaj także: Drugi w ciągu tygodnia napad na sklep

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama