Urząd Skarbowy w Elblągu już po raz piąty z rzędu powtórzył sukces zdobywając pierwsze miejsce w zawodach sportowych skarbowców. W dniach 24-25 maja 2013 r. w Gorzowie Wielkopolskim odbyła Spartakiada Skarbowców.
Około 2500 przedstawicieli jednostek skarbowych z całej Polski zmagało się w następujących konkurencjach sportowych: bieg na dystansie 3 km, pływanie stylem dowolnym na dystansie 50 m, turniej piłki nożnej ( mężczyźni ), tenis ziemny, skok w dal, piłka siatkowa (drużyny mieszane - trzy kobiety, trzech mężczyzn), przeciąganie liny (kobiety), tenis stołowy, badminton oraz streetball.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!