Reklama

Napisali do nas: W Łęczu czerwcowo harcowali

02/07/2012 09:00

Już po raz kolejny w Łęczu odbyły się harce. Festyn rozpoczął się już o godzinie 11.00 i trwał do późnych godzin wieczornych.

Po godzinie 11 na boisku został rozegrany mecz między byłymi piłkarzami Sokoła Łęcze a tymi, którzy kiedyś reprezentowali barwy Olimpii Elbląg. Goście dzięki dobrej postawie golkipera i nienagannej skuteczności wygrali ten mecz 4-1. Zwycięscy otrzymali złote gumaki oraz drobne upominki. Po meczu przyszedł czas na wyścig rolkarzy. Ci podczas „czerwcowych harców” po raz drugi mięli okazję stanąć w szranki. Rywalizowali rolkarze z przynależnością klubową jak i amatorzy. Tuż przed planowanym wręczeniem nagród nad Łęczem przeszła ogromna ulewa i na godzinę pod znakiem zapytania postawiła dalszą część imprezy. Gdy pojawiło się słońce na miejscowe boisko znowu zaczęli przybywać mieszkańcy. Nie zabrakło konkurencji zorganizowanych przez strażaków. Planowany na godzinę 16.30 bieg przełajowy rozpoczął się dwie godziny później. Ci którzy przybyli na festyn nie żałują i chwalą organizatorów.

— Bardzo fajnie zorganizowana impreza. Dużo atrakcji, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pomysłowe konkurencje i dobra zabawa. Nie przeszkodziła nawet burza, która dała znać o sobie, bo później mieszkańcy wrócili na boisko – uważa Marcin

— Było super, dużo zabawy. Powinno być więcej takich imprez. Dzieci i jak i ci dorośli dobrze się bawili — ocenia mieszkanka Łęcza, Ola. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Po licznych konkurencjach przyszedł czas na rozmowy i taniec co zapewne sprzyjało integracji mieszkańców Łęcza i okolic. Organizatorzy jak i sami mieszkańcy mają nadzieję, że podobny festyn zostanie zorganizowany za rok.
Mateusz Misztal, klasa medialna, II LO w Elblągu
[gallery=4]33075[/gallery]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama