Kapela Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka ponownie zagra w Suchaczu. Koncert rozpocznie się o godz.13.13 w świetlicy "Zefirek" i potrwa do późnych godzin wieczornych.
Organizatorki: Barbara Nowicka, Marlena Szulc i Jolanta Grzebiela będą miały do pomocy kilkunastu wolontariuszy. Wszyscy oni zadbają aby czas upłynął przyjemnie i pożytecznie. Służyć ma temu specjalny program z różnorodnymi imprezami towarzyszącym temu niezwykle ważnemu wydarzeniu. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać do idei ogólnopolskiej akcji, która - jak chyba żadna inna - daje tak wiele konkretnych korzyści. W tym roku, zebrane środki posłużą dalszemu wspieraniu medycyny dziecięcej. Po raz pierwszy tegoroczny Finał dedykowany będzie seniorom, ludziom w podeszłym wieku chorym na przewlekłe choroby.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!