Osoby, które chcą pomóc pacjentom elbląskich szpitali mogą zrobić to we wtorek.
Podczas happeningu z okazji Światowego Dnia bez Tytoniu, w siedzibie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" utworzony zostanie punkt krwiodawstwa. Krew można oddawać również w oddziałach terenowych RCKiK. Ten elbląski swoją siedzibę ma przy ul. Bema 80. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 14.35. Rejestracja dawców odbywa się do godz. 7 do 12.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!