Do Elbląga przyjedzie specjalny ambulans do poboru krwi. 24 i 25 maja chętni będą mogli podzielić się z pacjentami elbląskich szpitali najcenniejszym darem - krwią. Do udziału w akcji "Darując krew - Ratujesz życie" zachęcają jej organizatorzy: Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Elblągu oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie.
— Zapotrzebowanie na krew zawsze jest bardzo duże, tak naprawdę nigdy nie ma jej za dużo — przyznaje Barbara Słodownik z oddziału terenowego RCKiK w Elblągu — Świetnie zdajemy sobie z tego sprawę i tym bardziej doceniamy gest każdej osoby, która decyduje się na podzielenie się nią z innymi.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!