Park Ekologiczny im. Stanisława Pankalli w Pasłęku przyciąga wielu turystów. Główną przyczyną jest kąpielisko, które od lat jest oblegane. W tym roku MOSiR przygotował przebieralnie oraz toalety także dla niepełnosprawnych.
Kąpielisko czynne jest od 10 do 18. Codziennie w tych godzinach strzeże tego miejsca dwóch ratowników. - Udostępniliśmy nowe toalety, w tym także dla niepełnosprawnych, mamy przebieralnie i natryski – informuje Jerzy Przedpełski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!