Za półtora tygodnia rozpocznie działalność pierwsza w Elblągu Poradnia Osteoporozy. W dniu jej otwarcia zainteresowani będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań densytometrycznych oraz z darmowych konsultacji lekarskich. "Biała sobota" odbędzie się 23 lutego.
Osteoporoza jest bardzo podstępną chorobą. Nawet, gdy już sieje spustoszenie w kościach, długo nie daje o sobie znać. Chory, nie odczuwając żadnych dolegliwości, nie wie — jeżeli nie podda się badaniu densytometrycznemu — że jego kości stają się coraz bardziej narażone na urazy.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!