Reklama

Pierwszy dzień Ogrodów bez Elżbiety Bieńkowskiej

05/06/2013 13:28

Dzisiejszy panel dyskusyjny odbędzie się bez minister Elżbiety Bieńkowskiej, która z przyczyn od nas niezależnych nie weźmie udziału w dyskusji — informuje Aleksandra Buła z Biblioteki Elbląskiej.

X Letnie 
Ogrody Polityki zainauguruje panel dyskusyjny poświęcony unijnym inwestycjom w kulturze. Weźmie w nim udział Monika Smoleń-Bromska, podsekretarz stanu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Dzisiejszy panel dyskusyjny odbędzie się bez minister Elżbiety Bieńkowskiej, która z przyczyn od nas niezależnych nie weźmie udziału w dyskusji — informuje Aleksandra Buła z Biblioteki Elbląskiej.


Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18. Wieczorem, o 20, odbędzie się pierwszy koncert festiwalu. Wystąpi TWOgether Duo w towarzystwie Elbląskiej Orkiestry Kameralnej.
 Duet, laureatów Paszportu Polityki, tworzą: Magdalena Bojanowicz, wiolonczelistka i Maciej Frąckiewicz, akordeonista. Ich występ podczas ostatniej Warszawskiej Jesieni okrzyknięto "objawieniem". Jak na to objawienie zareagują elblążanie dowiemy się już jutro. Artyści przygotowali dla nas niespodziankę. Wykonają dwa premierowe utwory.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama