Reklama

Prezydent wyrusza w miasto. Pierwsze spotkanie z mieszkańcami 4 marca

22/02/2013 15:20

W dniu 4 marca o godz. 17.30, w Szkole Podstawowej nr 19 przy ul. Uroczej 4 odbędzie się pierwsze z cyklu spotkań Grzegorza Nowaczyka, prezydenta Elbląga z mieszkańcami dzielnic.

W spotkaniu wezmą udział wiceprezydenci Elbląga, dyrektorzy departamentów Urzędu Miejskiego, przedstawiciele służb mundurowych. Od godziny 16.30, w budynku szkoły czynne będą punkty informacyjne Urzędu Miejskiego, Policji, Straży Miejskiej i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Zarządu Budynków Komunalnych gdzie mieszkańcy będą mogli uzyskać pomoc w sprawach indywidualnych.

Na spotkanie zaproszeni są mieszkańcy następujących ulic:
Agrykola, Barona, Bażyńskiego, Beniowskiego, Bohaterów Westerplatte, Bosmańska, Bożego Ciała, Browarna od 2 do 115, Brzeska, Brzozowa, Bydgoska, Chopina, Chrobrego, Cicha, Daszyńskiego, płk. Dąbka od 5 do 128, Dolna, Donimirskich, Fałata, Górnośląska, Grudziądzka, Gwiezdna, Jaśminowa, Kajki, Karowa, Kazimierza Jagiellończyka, Kopernika, Kościuszki od 86 do 154, Krakusa od 19 do 25 d, Królewiecka od 89 do 189, Krzyżanowskiego, Lubartowska, Lubraniecka, Marymoncka, Moniuszki, Narutowicza, Niska, Norwida, Okrzei, Osiedle Marynarzy, Owocowa, Paderewskiego, Pilgrima, Pionierska, Pływacka, Poprzeczna, Portowa, Próchnika, Rechniewskiego, Robotnicza od 45 do 188, Różana, Rypińska, Sikorskiego, Skłodowskiej, Skwer Ofiar Sprawy Elbląskiej, Sowia, Sucharskiego, Sztumska, Szymanowskiego, Świerkowa, Tczewska, Toruńska, Traugutta od 41 do 59, Urocza, Witosa, Władysława IV, Żeglarska, Żurawia.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama