W dniu 4 marca o godz. 17.30, w Szkole Podstawowej nr 19 przy ul. Uroczej 4 odbędzie się pierwsze z cyklu spotkań Grzegorza Nowaczyka, prezydenta Elbląga z mieszkańcami dzielnic.
W spotkaniu wezmą udział wiceprezydenci Elbląga, dyrektorzy departamentów Urzędu Miejskiego, przedstawiciele służb mundurowych. Od godziny 16.30, w budynku szkoły czynne będą punkty informacyjne Urzędu Miejskiego, Policji, Straży Miejskiej i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Zarządu Budynków Komunalnych gdzie mieszkańcy będą mogli uzyskać pomoc w sprawach indywidualnych.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!