Nie życzę śmierci nikomu, ten wyrok to choć takie zadośćuczynienie dla dziecka... On nigdy nie przeprosił za to, co zrobił — mówi matka zamordowanej w maju ubiegłego roku Eweliny. 15-latka zginęła z rąk sąsiada, Bogdana H., który ją wcześniej zgwałcił. Dzisiaj mężczyzna usłyszał wyrok - dożywocie.
15-letnia Ewelina została zamordowana w maju ubiegłego roku gdy wracała ze szkoły do domu. Ta odrażająca zbrodnia wstrząsnęła opinią publiczną. Nad jej rozwiązaniem pracowała specjalnie powołana ponad 20-osobowa grupa.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!