Reklama

Seniorzy na pikniku

10/06/2013 10:05

Mieszkańcy gminy Markusy, skupieni w Klubie Seniora, działającym przy miejscowej bibliotece lubią razem spędzać wolny czas.

Niedawno spotkali się przy grillu i muzyce. Seniorzy mieszkający w Nowym Dolnie, Wiśniewie, Starym Dolnie, Rachowie, Krzewsku i Jeziorze przyjechali do Markus na rowerach. Na pikniku nie zabrakło też oczywiście mieszkańców Markus.
Jeszcze w czerwcu seniorzy z trzech funkcjonujących w gminie klubów pojadą na wspólną wycieczkę. Na początku lipca, starsi mieszkańcy spotkają się w świetlicy wiejskiej w Markusach z uczestnikami wyprawy "Równość i godność".
gog

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama