Mieszkańcy gminy Markusy, skupieni w Klubie Seniora, działającym przy miejscowej bibliotece lubią razem spędzać wolny czas.
Niedawno spotkali się przy grillu i muzyce. Seniorzy mieszkający w Nowym Dolnie, Wiśniewie, Starym Dolnie, Rachowie, Krzewsku i Jeziorze przyjechali do Markus na rowerach. Na pikniku nie zabrakło też oczywiście mieszkańców Markus.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!