Sielanka zamierza dalej inwestować w spółdzielczy monitoring. Ten jeszcze w tym roku zostanie podłączony do miejskiego. W przyszłym roku na terenach spółdzielni pojawi się 20 nowych kamer, a w planach jest także instalowanie ich w windach.
— Nasze działania wynikają z przyjętego w 2009 r. programu "Bezpieczne osiedle" i mają na celu uszczelnienie dostępu do prywatnej własności, jaką są osiedlowe parkingi, drogi — tłumaczy swoją filozofię Mieczysław Szałachowski, prezes Elbląskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Sielanka.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!