Ruszyła rozbudowa Centrum Handlowego Ogrody. Elblążanie kilka lat czekali na rozpoczęcie tej inwestycji, której efektem ma być najnowocześniejsza galeria handlowa w mieście.
Nie było łatwo. Rozbudowa CH Ogrody nabierała rozpędu przez kilka dobrych lat. Najpierw były konsultacje społeczne i przekonywanie przeciwników inwestycji, że jednak warto. Potem dwukrotne przyjęto uchwałę w tej sprawie przez radnych. Dwukrotne bo pierwszą, zaskarżył wojewoda. W między czasie zmieniła się sam inwestor. Ostatecznie w listopadzie ubiegłego roku wydane zostało pozwolenie na rozbudowę. Ta ruszyła na początku tego miesiąca.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!