Reklama

Stłuczka na Al. Grunwaldzkiej

08/02/2013 16:21

Kilka minut po godz. 15., na Al. Grunwaldzkiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Kobieta jadąca renault kangoo zatrzymała się przed przejściem na wysokości hali Elzamu. Wtedy w tył jej auta uderzył opel vectra, którym także kierowała kobieta. 


W wyniku zderzenia na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Przybyłe na miejsce pogotowie ratunkowe udzieliło jedynie pomocy młodej kobiecie z renaulta - nie wymagała hospitalizacji.
kmf
[gallery=4]40126[/gallery]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama