Reklama

Targi pracy i edukacji w hali CS-B

26/03/2016 19:11

Elbląskie Targi Pracy i Edukacji odbędą się 6 kwietnia w Centrum Sportowo-Biznesowym przy al. Grunwaldzkiej w Elblągu.

W targach uczestniczyć będą nie tylko pracodawcy, prezentujący swoje oferty pracy, ale także elbląskie szkoły ponadgimnazjalne. Celem organizowanych targów jest m.in. przedstawienie oferty edukacyjnej wszystkich szkół ponadgimnazjalnych. Szkoły będą przedstawiały nie tylko kierunki kształcenia czy zawody, ale także informacje o zasadach rekrutacji, ofertę dodatkowych zajęć uatrakcyjniających pobyt w szkole oraz dających możliwości rozwijania indywidualnych zainteresowań i uzdolnień.
Dyżurujący doradcy zawodowi oraz pracownicy poradni psychologiczno-pedagogicznych będą udzielać porad w zakresie predyspozycji czy przeciwskazań do wykonywania poszczególnych zawodów.

W trakcie targów zostanie nagrodzony zwycięzca konkursu filmowego skierowanego do uczniów szkół zawodowych „Co mnie kręci w mojej szkole”.

Targi odbędą się 6 kwietnia w hali CSB przy al. Grunwaldzkiej 135 w godz. 9-15.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama