Na Święcie Chleba elblążanie i ich goście będą się w tym roku bawili na Starym Mieście od 31 sierpnia do 2 września. Nie wszystkie punkty programu są w tym momencie znane. Wykonawca imprezy ma być wyłoniony w ogłoszonym właśnie przetargu. Oferty od zainteresowanych będą przyjmowane do 2 lipca. Usługa, którą chce zamówić miasto przewiduje m.in. koncert zespołu Golec uOrkiestra (1 września)
— Atrakcji na pewno nie zabraknie — zapewnił Rafał Gruchalski, dyrektor miejskiego Departamentu Komunikacji Społecznej podczas ostatniego posiedzenia Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Rady Miejskiej w Elblągu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!