Rozbudowa Centrum Handlowego Ogrody idzie pełną parą. Dzisiaj na placu budowy, miejsce buldożerów i robotników, zajęli przedstawiciele inwestora, władz samorządowych i zaproszeni goście. Odbyło się tam uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod nowe centrum.
— Elbląg jest ostatnim, tak dużym miastem, na mapie Polski, które nie ma nowoczesnego centrum handlowego. Cieszymy się więc bardzo, że wreszcie rozpoczęliśmy budowę, którą już dawno obiecaliśmy — mówi Krzysztof Bocianowski, . — Mamy nadzieję, że otwarcie nowych Ogrodów przysporzy Elblągowi dodatkowych miejsc pracy, przyciągnie tu klientów z regionu i Obwodu Kaliningradzkiego, a także nowy kapitał.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!