W Pasłęku, po raz pierwszy, mieszkańcy, którzy będą chcieli wspólnie przywitać nadchodzący rok spotkają się nie na Placu Tysiąclecia, a w bardziej kameralnym otoczeniu - na Placu św. Wojciecha.
Pasłęczanie mogą wyznaczać sobie spotkania w tym miejscu już od godz. 22. Mniej więcej w tym czasie, tradycyjnie już, zapłonie wielkie ognisko przygotowane przez pracowników Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku. Zacznie też grać zespół, który pozostanie z uczestnikami sylwestrowej zabawy pod gwiazdami do godz. 1.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!