Reklama

W samochodzie znaleźli amfetaminę i marihuanę

15/04/2020 12:41

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 22-latkowi z Elbląga. W jego samochodzie policjanci znaleźli narkotyki. Pod siedzeniem i w schowku mazdy były woreczki z amfetaminą i marihuaną. Podejrzany odpowie za posiadanie narkotyków.

22-latka zatrzymali wczoraj (14 kwietnia) policjanci z prewencji. Mężczyzna spał w aucie zaparkowanym na ulicy Jaworowej w Elblągu. Pod siedzeniem i w schowku mazdy były woreczki z amfetaminą i marihuaną. Ten młody mężczyzna był już wcześniej zatrzymywany za posiadanie substancji zabronionych. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama