Reklama

Wykręcił rękę ekspedientce, zabrał wódkę i uciekł

08/06/2011 13:56

20-letni Łukasz W. wykręcił rękę ekspedientce, wyrwał reklamówkę, w której były dwie butelki wódki oraz papierosy i uciekł ze sklepu. Został zatrzymany przez ochroniarzy i przekazany w ręce policjantów.

We wtorek ok. godz. 20 do jednego ze sklepów w okolicy ul. Brzeskiej weszło trzech młodych mężczyzn.
— Poprosili sprzedawczynię o dwie butelki wódki oraz dwie paczki papierosów. Gdy ekspedientka spakowała towar do reklamówki mężczyźni poprosili jeszcze o paczkę kawy. Kobieta odwróciła się, wtedy jeden z mężczyzn złapał ja za rękę, wykręcił i zabrał reklamówkę z towarem — relacjonuje mł. asp. Krzysztof Nowacki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Cała trójka uciekła ze sklepu. Ekspedientka powiadomiła natychmiast agencję, która ochrania sklep. Patrol ochrony ujął w okolicy ul. Lubranieckiej 20-letniego mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi i miał przy sobie butelkę wódki. Mężczyzna został przekazany policjantom.

— Funkcjonariusze na miejscu zabezpieczyli ślady. Wszystkie materiały w tej sprawie zostaną przekazane do sądu, przed którym stanie teraz 20-latek. Za dokonanie rozboju grozi do 12 lat więzienia — dodaje mł. asp. Nowacki.
Policja ustala dane dwóch mężczyzn, którzy towarzyszyli 20-latkowi.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama