Miasto zmusza nas do jeżdżenia po wybojach i wprowadza nowe, niekorzystne zmiany w parkowaniu przez co będzie tu mogło stać mniej samochodów — denerwują się mieszkańcy ulicy Wieżowej w Elblągu. Od kilku dni ta ulica stała się jednokierunkową, a parkować można tylko wzdłuż lewej krawędzi ulicy. Nowe zasady skomplikowały życie mieszkańcom tej w sumie niewielkiej uliczki.
Kolejne zmiany w organizacji ruchu na Starym Mieście przyniosły kolejne zamieszanie. Tym razem dotknęły one mieszkańców ul. Wieżowej. Według nich zmiany są niekorzystne i dla nich, i dla innych kierowców, którzy postanowią odwiedzić okolice ul. Wieżowej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!