Policjanci dzielnicowi z gminy Elbląg zatrzymali na rzece Nogat kłusowników, którzy w okolicach Kępin Wielkich łowili ryby w sieci.
Policjanci zatrzymali ich w piątek (7 czerwca) o godzinie 6.30, gdy ci zbierali właśnie zastawione w nocy sieci. Na widok policyjnej łodzi patrolowej sprawcy zaczęli uciekać porzucając sprzęt i skrzynkę ze złowionymi rybami. Ucieczka nie powiodła się.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!