Elbląscy policjanci po raz kolejny poszukują sprawcy uszkodzenia szlabanu. Tym razem niefortunne zdarzenie miało miejsce w okolicach budynku przy ul. Robotniczej 94.
Opisywana sytuacja a właściwie cały ciąg następujących po sobie zdarzeń miał miejsce 17 maja tego roku około godz.17. Na zabezpieczonym przez policje filmie widać jak pewien mężczyzna jedzie rowerem. Wydaje się, że nie zauważa on opuszczonego szlabanu, ponieważ przed nim jeszcze naciska na pedały roweru zamiast hamować. Później z impetem uderza w szlaban, zgina jego ramię oraz robi salto.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!