Nowy Rok elblążanie tradycyjnie już przywitają na placu Kazimierza Jagiellończyka. Czeka ich tam kilka godzin dobrej zabawy, odliczanie ostatnich sekund starego roku i pokaz sztucznych ogni. Gwiazdą imprezy będzie zespół Brathanki.
Mieszkańcy Elbląga, którzy zdecydują się wspólnie spędzić niezwykłą noc na przełomie 2012 i 2013 roku, mogą liczyć na sporo atrakcji. Impreza rozpocznie się o godzinie 22. Jej organizator zaplanował konkursy oraz zabawy dla dzieci i dorosłych. O godz. 22.30 zagrają Brathanki. Zespół pojawi się w Elblągu z Agnieszką Dyk, wokalistką, z którą występuje już od lat.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!