Zakończenie lata i kino w Parku Modrzewie

2017-08-24 10:45:26(ost. akt: 2017-08-24 10:46:04)
Park Modrzewie jest ulubionym miejscem odpoczynku elblążan

Park Modrzewie jest ulubionym miejscem odpoczynku elblążan

Autor zdjęcia: arch. UM w Elblągu

W najbliższą sobotę, 26 sierpnia odbędzie się ostatnia wakacyjna Sjesta w Parku Modrzewie.
Tym razem oprócz strefy relaksu i zajęć animacyjnych przeprowadzone zostaną warsztaty kulinarne z naturalnej żywności. Wydarzenie zakończy projekcja filmu „Osobliwy Dom Pani Peregrine”, która rozpocznie się po zachodzie słońca.

Od lipca w Parku Modrzewie w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017 organizowany jest Festiwal Odpoczynku „Sjesta w Parku Modrzewie”. Podczas każdego wydarzenia na odwiedzających park przygotowana jest strefa relaksu z leżakami, kocami, czy dmuchanymi sofami. Na najmłodszych czekają zajęcia z animatorami ale także strefa gier planszowych małego i wielkiego formatu.

Podobnie będzie w najbliższą sobotę. Dodatkowo przeprowadzone zostaną warsztaty kulinarne z naturalnej żywności, warsztaty skręcania balonów a także odbędzie się pokaz ratownictwa medycznego. Dla zgłodniałych dostępne będą lody, wata cukrowa a także popcorn.

Imprezę zakończy projekcja filmu „Osobliwy Dom Peregrine”, który rozpocznie się ok. godz. 20.45.Zapraszamy wszystkich serdecznie do Parku Modrzewie w sobotę 26 sierpnia od godz. 16.0. Więcej informacji o projekcie na stronie: www.facebook.com/sjestamodrzewie
Informacja organizatora

Źródło: Dziennik Elbląski