We wtorek 12 kwietnia od 17 w Szkole Podstawowej nr 11 czuło się galowy nastrój. A to za sprawą prymusów, którzy przybyli wraz z rodzicami, aby świętować swoje edukacyjne sukcesy. W tym roku 161 uczniów uzyskało średnią ocen 5,0 i powyżej oraz wykazało się wysoką kulturą osobistą.
Odświętnie ubrani, uśmiechnięci i zarazem skromni szli po czerwonym dywanie odebrać listy gratulacyjne. Usłyszeli wiele ciepłych słów i otrzymali wiele oklasków za wysiłek, jaki włożyli w swój sukces. Ale duma ich rodziców była chyba największą nagrodą.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!