Jedenastka zdobyła tytuł świadczący o tym, że nie tylko pochwalić się może wysoką jakością nauczania, ale również uczy się swoich uczniów. — Otrzymany tytuł nie jest zakończeniem naszych działań w zakresie doskonalenia metod nauczania, ale mobilizacją do dalszej, wytężonej pracy — przekazuje szkoła.
Na początku czerwca w Szkole Podstawowej nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w Elblągu odbyło się podsumowanie „Konferencji upowszechniającej ocenianie kształtujące” w związku z udziałem w programie Całościowy Rozwój Szkoły — poziom zaawansowany, pod patronatem Centrum Edukacji Obywatelskiej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!