Piątek, 7 października 2022. imieniny: Krystyna, Marii, Marka

Restauracja Czwórka potwierdza. Magda Gessler jest w Elblągu

2022-08-17 11:07:04 (ost. akt: 2022-08-17 11:15:47)
Restauracja Czwórka jest w trakcie kuchennych rewolucji

Restauracja Czwórka jest w trakcie kuchennych rewolucji

Autor zdjęcia: EG

Serwujemy domowe obiady jak u mamy i babci. U nas możesz poczuć zapach i smak jak na rodzinnym obiedzie – zachęca Restauracja Czwórka. Okazuje się, że w Elblągu powstaje kolejny odcinek Kuchennych Rewolucji, a Magda Gessler ma odmienić właśnie ten lokal.

Restauracja Czwórka mieści się przy Odrodzenia w Elblągu. Jak informuje restauracja, zjeść w niej można domowe obiady. W lokalu organizowane są również różnego rodzaju uroczystości jak chrzciny czy komunie.

"Zwarta…,,,gotowa… gdzie…??? #kr Elblagg co to będzie ? Kolejny hit czy kolejny kit ??? Besos" – napisała ostatnio w mediach społecznościowych Magda Gessler.

Okazuje się, że restauratorka faktycznie przyjechała do Elbląga, a jeden z odcinków Kuchennych Rewolucji dotyczy elbląskiej Restauracji Czwórka.


Magda Gessler – przypomnijmy – bywała już w Elblągu. Powstało tu kilka odcinków kultowych Kuchennych Rewolucji. Pierwszy nagrywany był w roku 2013 w lokalu Viki Lektiko. Później były też restauracja Figaro i Złota Kura (dziś Złote Jajo).

Fot. FB: Magda Gessler


Kuchenne Rewolucje miały premierę w 2010. Najnowszy - jubileuszowy 25. sezon programu można będzie oglądać już o 1 września.