28 listopada 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego odbyła się kolejna edycja międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego „Autumn on the farm”. W jesiennych potyczkach udział wzięło 11 reprezentacji ze szkół z Elbląga i okolic. Uczniowie klas trzecich SP zmierzyli się w sześciu konkurencjach sprawdzających znajomość słownictwa, umiejętność liczenia oraz czytania ze zrozumieniem.
Oprócz tego każda drużyna przygotowała pracę plastyczną pod tytułem „My scarecrow” oraz zaprezentowała w kilku zdaniach tytułowego stracha na wróble.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!