Szesnastoletnia Aleksandra Mandryk z Bobrowca koło Braniewa, miss nastolatek ziemi elbląskiej 2012, została pierwszą wicemiss Polski nastolatek 2012. Koronę dla najpiękniejszej nastolatki jurorzy przyznali Agnieszce Karasiewicz, 17-letniej warszawiance.
Wielka gala finałowa, w której wystąpiły 22 finalistki, odbyła się 1 lipca w amfiteatrze w Kozienicach. Gwiazdą koncertu był obchodzący 25-lecie zespół IRA. Aleksandra Mandryk ma szesnaście lat, 172 cm wzrostu, a jej wymiary to 86/64/92. W tym roku ukończyła Gimnazjum nr 1 w Braniewie. Interesuje się muzyką i fotografią. Przypomnijmy, iż wiosną Ola została miss ziemi elbląskiej nastolatek 2012.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!