Kilka dni temu na Facebooku pojawiło się wydarzenie "Elbląg wychodzi na ulicę". Udział w nim zapowiedziało jak na razie ponad 200 osób, głównie młodych ludzi. Mają się spotkać 22 marca o godzinie 17 przed Bramą Targową.
Ponad 12 tysięcy osób zadeklarowało, że 23 marca wyjdzie na ulice Warszawy aby manifestować przeciwko rządom Donalda Tuska. Inicjatywa twórców strony na Facebooku "Odwołać Tuska i jego Rząd" odbiła się szerokim echem również w innych miastach. Dzień wcześniej na ulice mają wyjść elblążanie. Kilka dni temu na Facebooku pojawiło się wydarzenie "Elbląg wychodzi na ulicę". Udział w nim zapowiedziało jak na razie ponad 200 osób, głównie młodych ludzi. Mają się spotkać 22 marca o godzinie 17 przed Bramą Targową. Manifestacja ma być pokojowa i legalna. Jej inicjatorka zapewnia, że otrzymała już pozwolenie na przeprowadzenie protestu. O co tak naprawdę chodzi protestującym?Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!