Reklama

Elbląski Wieczór Chwały

04/04/2013 13:42

6 kwietnia, w kościele Matki Bożej Królowej Polski, odbędzie się kolejny Elbląski Wieczór Chwały. Tym razem hasło przewodnie wieczoru brzmi "Aby zakosztować miłosierdzia".

Uwielbienie Boga i modlitwa za miasto – to główny cel Elbląskich Wieczorów Chwały. Po raz kolejny na modlitwę za miasto zapraszają Elbląskie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.
— W Roku Wiary chcemy dzielić się radością, że Jezus Chrystus jest naszym Panem i Jemu oddajemy chwałę — mówią organizatorzy. — Wspólnie z mieszkańcami Elbląga będziemy uwielbiać Pana i modlić się za nasze miasto. Spotkanie odbędzie się 6 kwietnia, w kościele Matki Bożej Królowej Polski przy ul. Robotniczej 69 (oo. Redemptoryści).
Wieczór chwały rozpocznie o godz. 18. mszą świętą, a na godz. 19. zaplanowano Uwielbienie.
kmf

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama