6 kwietnia, w kościele Matki Bożej Królowej Polski, odbędzie się kolejny Elbląski Wieczór Chwały. Tym razem hasło przewodnie wieczoru brzmi "Aby zakosztować miłosierdzia".
Uwielbienie Boga i modlitwa za miasto – to główny cel Elbląskich Wieczorów Chwały. Po raz kolejny na modlitwę za miasto zapraszają Elbląskie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!