Reklama

Festyn w Stegnach. Baw się bezpiecznie

27/06/2012 17:06

W ostatnią sobotę czerwca Stowarzyszenie „Pokażmy, że można” ze Stegny razem z sołtysem i OSP organizują festyn pn. „Bezpieczna zabawa to udane wakacje”.

Impreza rozpocznie się o godz. 14.00 na placu zabaw. Na młodych mieszkańców Stegny czeka wiele atrakcji, m.in. konkursy sportowo – informacyjne, pokaz sprzętu ratowniczo – gaśniczego, warsztaty z policją, nauka udzielania pierwszej pomocy, występ grupy „Błyskawica – Stegny” i inne niespodzianki.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama