Kończy się powoli nasz plebiscyt na najpopularniejszego aktora Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu w sezonie artystycznym 2012/2013. Dotychczas najwięcej głosów Czytelników Dziennika Elbląskiego otrzymał Marcin Tomasik, który wyprzedza Wojciecha Rydzia i Małgorzatę Rydzyńską. Tym razem sylwetka Hanny Świętnickiej-Grabowskiej.
Przypomnijmy, iż uczestnicy naszej zabawy będą mieli szansę wygrać podwójne zaproszenie na spektakl "Mistrz i Małgorzata". Aktor, który zgromadzi najwięcej głosów, otrzyma zaś nagrodę publiczności i statuetkę Aleksandra. Wręczenie statuetki odbędzie się 24 marca podczas uroczystości z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!