Reklama

Jazz w Krypcie

06/03/2017 11:04

Klub Środowisk Twórczych Krypta zaprasza we wtorek (7.03) na jazzową jam session.

Wystąpi dwóch artystów, którzy po raz pierwszy pojawią się w klubie: Andriey Konstantinov i Michał Ciesielski.

Andriey Konstantinov to saksofonista jazzowy, kompozytor i aranżer, zwycięzca wielu międzynarodowych konkursów muzycznych i laureat Międzynarodowego Festiwalu "Na skrzydłach jazzu".

Michał Ciesielski – pianista jazzowy, również kompozytor, aranżer i pedagog, laureat wielu nagród, w tym dwukrotny Konkursu Kompozytorskiego im. Krzysztofa Komedy; koncertuje w Polsce i za granicą, głównie z nagradzanym „Confusion Project”.

Towarzyszyć im będą artyści dobrze znani elbląskiej publiczności: Paweł Urowski - kontrabasista i Adam Golicki – perkusista, który również jest związany ze wspomnianym „Confusion Project”.

Rozpoczęcie: godz. 20.00. Wstęp bezpłatny.
Informacja Klubu Krypta

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama