Przed kilkoma dniami miasto obiegła zaskakująca informacja: Elbląg przegrał... z Lęborkiem. To właśnie tam powstanie fabryka Alteams Group, która ma zatrudnić do 300 osób. Jeden z elbląskich portali internetowych podał, że do inwestycji nie doszło przez zaniedbania ze strony władz naszego miasta. — W trybie wyborczym składamy pozew do sądu przeciwko autorowi tej publikacji — zapowiedział dzisiaj Adam Witek, wiceprezydent Elbląga. Anna Dawid-wydawca on-line.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!