Czterech lat więzienia zażądał prokurator dla Sebastiana K., który w listopadzie ubiegłego roku napadł i ranił 20-letnią przedstawicielkę jednej z firm udzielających pożyczek. Wyrok zostanie ogłoszony w piątek.
Przed napadem 18-letni Sebastian K. uczył się w Zasadniczej Szkole Zawodowej w Elblągu. W listopadzie ub. roku wziął pożyczkę w jednej z firm w wysokości 1,5 tys. zł. Nie miał zamiaru jej spłacać. Pieniądze wydał m.in. na dyskoteki.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!