Poniedziałkowa noc nie należała do spokojnych. Burze i ulewny deszcz spowodowały lokalne podtopienia. Sporo pracy mieli strażacy, a także Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.
Ulice: Niska, Cicha, Urocza, Grottgera, Malborska, Dolna, Słowackiego i Studzienna na Starym Mieście, to z tych adresów otrzymywano najczęściej zgłoszenia o wodzie płynącej ulicami i wlewającej się do piwnic. Straż Pożarna odnotowała około czterdziestu zgłoszeń. Drugie tyle przyjęli pracownicy Elbląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Służby zajęły się przede wszystkim wypompowywaniem wody z budynków.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!