Niestety, elblążanie, którzy lubią rodzinne wypady w plener, nie będą się mogli już jesienią cieszyć z tarasu widokowego na Gęsiej Górze. Za pierwszym podejściem nie udało się wyłonić firmy, która podjęłaby się tego zadania.
Przetarg został unieważniony, bo w ustalonym terminie do ratusza nie wpłynęła ani jedna oferta. Przypominamy, że urządzenie tarasu widokowego na Gęsiej Górze jest jednym z zadań, finansowanych z budżetu obywatelskiego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!