Reklama

Oni wygrali z Dziennikiem Elbląskim!

11/02/2014 07:43

Nagrody, jakie mieliśmy dla Czytelników głosujących w plebiscycie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Dziennika Elbląskiego 2013 r., trafiły już do rąk zwycięzców. Przypomnijmy, by wygrać jedną z trzech nagród trzeba było wykazać się refleksem i znajomością sportu.

Do wszystkich głosujących w miniony piątek wysłaliśmy sms z pytaniem "w którym mieście rozpoczynają się dzisiaj zimowe igrzyska olimpijskie”.
Zdaniem Czytelników było, jak najszybsze odesłanie sms-a z prawidłową odpowiedzią. 32-calowy telewizor wygrała Linda Pochodaj z Wilcząt. Dwie pozostałe nagrody, odtwarzacz blu-ray oraz tablet, trafiły zaś do Bogusława i jego żony Bogusławy Steć, również mieszkańców Wilcząt. Dla zwycięzców mieliśmy także gadżety przygotowane przez Urząd Miejski w Elblągu.
AKT

[media z=8]181961[/media]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama