Szykują się zmiany zasad obowiązujących w strefie płatnego parkowania. W mieście pracuje komisja, która ma podpowiedzieć radnym, jak uczynić je jeszcze bardzie przyjaznymi dla kierowców. Między innymi, mają być ujednolicone godziny obowiązywania opłat na parkingach.
Utworzenie miejskiej strefy płatnego parkowania miało być lekarstwem na brak wolnych miejsc postojowych w miejscach najczęściej okupowanych przez stojące samochody. I to się raczej udało.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!