Jeszcze przez sobotę i niedzielę potrwa Wielkanocna Zbiórka Żywności. Dzięki niej jeszcze przed świętami do chorych, ubogich i bezdomnych trafią paczki z produktami spożywczymi.
Pomóc może każdy. Wystarczy, że robiąc zakupy, podzielimy się nimi z potrzebującymi. Akcja, organizowana przez Bank Żywności w Elblągu, prowadzona jest w blisko trzydziestu sklepach w Elblągu, Tolkmicku, Suchaczu, Jegłowniku i Młynarach.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!