Jak rozpoczynasz dzień? Kawą bądź herbatą zaparzoną w swoim ulubionym kubku? Pochwal się nim. Jeśli on zwycięży w głosowaniu Czytelników, Ty wygrasz zaproszenie do Restauracji Wędrowiec na kawę i ciasto oraz kubek firmowy naszej gazety.
Zdjęcia kubków zamieścimy na naszej stronie internetowej. Czytelnicy wybiorą najbardziej odjazdowy kubek, którego właściciela nagrodzimy zaproszeniem dla dwóch osób na kawę i ciasto do Restauracji Wędrowiec w Elblągu i kubkiem Dziennika ElbląskiegoChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!