Informacje na temat sytuacji epidemiologicznej w Elblągu na dzień 23 kwietnia przekazał Witold Wróblewski.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=SXX4dYEAWF4[/youtube]Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!