W koszarach przy ul. Łęczyckiej powstaje 21. Wojskowy Oddział Gospodarczy. Trzydziestu oficerów i chorążych dowodzić w nim będzie pięciusetosobową grupą cywilów. 21. WOG będzie zaopatrywał i zabezpieczał wszelkie potrzeby jednostek wojskowych w garnizonach: Elbląg, Braniewo, Bartoszyce i Morąg.
— We wszystkich jednostkach wojskowych zlikwidowano logistykę i piony głównych księgowych — mówi płk Cezary Balewski, komendant 21. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Elblągu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!