Reklama

Skradzione Polo z Francji zmierzało do Elbląga

22/03/2013 12:56

Warty 10 tys. zł Volkswagen Polo, został skradziony na terenie Francji. W czwartek auto odnalazł się w Malborku.

Strażnicy graniczni zatrzymali do kontroli drogowej lawetę. Wśród przewożonych na niej samochodów był VW Polo, który figurował w bazach danych jako utracony na terytorium Francji.

— W ramach systemu Schengen straż graniczna dysponuje informacją o samochodach skradzionych na terenie Unii Europejskiej — informuje por. SG Andrzej Juźwiak, rzecznik prasowy Straży Granicznej w Gdańsku.
Pojazd został załadowany na lawetę w Niemczech. Miał trafić do jednego z elbląskich komisów samochodowych. Sprawę wyjaśnia teraz malborska policja.
rm

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama